Door te kiezen voor de VVE cursus van Marijke Onclin ben je verzekerd van persoonlijke aandacht en grote sprongen in jouw ontwikkeling als pedagogisch professional. Naast de volledige opleiding tot VVE gecertificeerd medewerker is er ook een verkorte opleiding.

Modules
De volledige opleiding behandelt 13 onderwerpen, waaronder planning en organisatie, motorische en zintuiglijke ontwikkeling, speelleeromgeving en ouderbetrokkenheid.
De verkorte opleiding behandelt ook 13 onderwerpen, maar doordat de pedagogisch medewerker al bekend is met Uk en Puk gaan we sneller door de lesstof heen. Deze opleiding is ideaal voor medewerkers die al ervaring hebben met een ander VVE programma of die werken op een groep waarbij Uk en Puk gebruikt wordt.

Modules volledige opleiding
Modules verkorte opleiding

Groepsconsultaties
Beide opleidingen wisselen theorie en praktijk af. Er wordt gedurende deze maanden intensief samengewerkt binnen de groep, zodat je ook elkaar inspireert. Tijdens de groepsconsultaties bespreken we de ervaringen uit de praktijk en behandelen we nieuwe theorie. Er is veel ruimte voor feedback en jouw persoonlijke ontwikkeling. Je maakt zelf opnames van activiteiten en reflectieverslagen en deze worden besproken.

Individuele consultaties
Bijzonder aan deze opleiding zijn de individuele consultaties van Marijke Onclin. Zij komt langs op jouw locatie en bespreekt de speelleeromgeving ter plekke. Ze kijkt onder andere naar de diversiteit in de groep, inrichting, interactie en coacht jou op jouw eigen vertrouwde werkplek.

Volledige certificering VVE Medewerker:
Tijdens deze opleiding word je in 15 maanden opgeleid tot pedagogisch medewerker VVE. We werken intensief samen in een groep medestudenten. De opleiding is praktisch ingesteld en gericht op jouw ontwikkeling.

  • 13 bijeenkomsten van 4 uur
  • 6 consulten op jouw locatie
  • Deelnemersmap
  • Verzorging tijdens de bijeenkomsten
  • Certificaat VVE Uk & Puk medewerker goedgekeurd door CED groep

Verkorte opleiding gecertificeerd VVE medewerker:
Tijdens deze opleiding krijg je in 7 maanden de belangrijkste aspecten van de VVE cursus.

  • 7 bijeenkomsten van 6 uur
  • 4 consulten op jouw locatie
  • Deelnemersmap
  • Verzorging tijdens de bijeenkomsten
  • Certificaat VVE Uk & Puk medewerker goedgekeurd door CED groep

VVE cursus voor gastouders

 

Klik hier voor meer informatie over de inhoud van de training voor gastouders